Jaunumi

Transact Pro sadarbībā ar Bonusukarte.lv sniedz jaunu risinājumu darbinieku pusdienu apmaksai.

‹ uz sarakstu
Transact Pro, Latvijā vadošais ne-banku sektora finanšu pakalpojumu sniedzējs un elektroniskās naudas iestāde, sadarbībā ar uzņēmumu Bonusukarte.lv ir apvienojušies, lai izstrādātu un piedāvātu Latvijas un Baltijas korporatīvajiem klientiem Mastercard Bonusu Kartes, kas ir radītas kā ideāls risinājums darbinieku ēdināšanas izdevumu segšanai. 

Ēdināšanas izdevumu apmaksa ir viens no darbinieku novērtētākajiem personāla motivācijas veidiem visā Eiropā. Bonusu Kartes ir izveidotas un attīstītas tā, lai klientu darbiniekiem būtu iespēja norēķināties pie jebkura sevis izvēlēta ēdinātāja visā Latvijā un arī ārpus tās, netērējot savus personīgos, bet izmantojot darba devēja piešķirtos līdzekļus. Bonusu Kartēm ir aktivizēta arī droša iepirkšanās internetā, kas ļauj darbiniekiem pasūtīt un norēķināties par izvēlēto ēdienu arī interneta vidē vai izmantojot aplikācijas kā, piemēram, pie Wolt vai Bolt.

Lasīt vēl..
Dalīties:

Vairāk

Mēs jums nepārzvanīsim vai TOP 5 kļūdas, ko nepieļaut darba intervijā Lasīt vairāk

Mēs jums nepārzvanīsim vai TOP 5 kļūdas, ko nepieļaut darba intervijā

Vai zinājāt, ka gandrīz 10 % cilvēku vilcinās ar jauna darba meklēšanu, jo baidās no pirmās sarunas ar potenciālo darba devēju? Pieredzējušo kolēģu stāsti par nestandarta jautājumiem, testa uzdevumiem un neveiklas situācijas, kas jāatrisina acumirklī, tikai pastiprina bailes.

Darba koplīgums – darba devēju reti izmantotā iespēja Lasīt vairāk

Darba koplīgums – darba devēju reti izmantotā iespēja

Esošajos ekonomiskajos apstākļos ar energoresursu sadārdzināšanos un tai sekojošo straujo inflācijas kāpumu, lielākā daļa darbinieku meklē iespējas, kā vienoties ar darba devējiem par darba algas palielinājumu un/vai vienoties par citiem bonusiem, lai tādējādi varētu segt izmaksu palielinājumu. Savukārt darba devēji meklē iespējas, kā izdzīvot un attīstīties, tajā pašā laikā turpinot motivēt savus darbiniekus, uzlabot darba un atalgojuma kvalitāti, palielināt darbinieku lojalitāti un darba produktivitāti, kā arī piesaistīt jaunus un labus darbiniekus.