Jaunumi

TOP darba devēji izvēlas Bonusu karti

‹ uz sarakstu

Šī gada 10. aprīlī tika godāti iekārojamākie darba devēji Latvijā, kas tika noskaidroti aptaujā “TOP darba devējs 2023”. Labākie darba devēji tiek noskaidroti 12 dažādās kategorijās - gan starp labākajiem, kas pirmie nāk prātā darba ņēmējiem (galvenā kategorija), gan starp balsošanai piedāvātajiem uzņēmumiem vairākos biznesa sektoros un Latvijas reģionos. 

"TOP darba devējs" Latvijā norisinās nu jau 13. gadu un to rīko personāla atlases uzņēmums "Alma Careee Latvia" (iepriekš zināms kā "CV-online Latvia"). Šajā gadā aptaujā piedalījās rekordliels respondentu skaits, vairāk nekā 17 tūkstoši jeb 17 324 darba ņēmēju, kas ir līdz šim lielākais respondentu skaits šādām aptaujām Latvijā. 

Īpašs lepnums par mūsu klientiem – AS “MADARA Cosmetics” un LSEZ SIA “LAUMA FABRICS”, kuri Bonusu karti kā motivācijas instrumentu sekmīgi izmanto personāla motivācijā.

AS “MADARA Cosmetics” saglabāja savu līdera pozīciju kategorijā “TOP darba devējs 2023” ražošanas sektorā. LSEZ SIA “LAUMA FABRICS” jau trešo gadu pēc kārtas ieguva Kurzemē labākā darba devēja titulu.

Bonusu karte ir personāla motivēšanas instruments – tehniski filtrētu, personalizētu maksājumu karte, kas paredzēta ēdināšanas un ārstniecības izdevumu apmaksai Latvijā un citviet pasaulē. Darba devējiem šī karte ļauj izmantot likumā "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" paredzētos nodokļu atvieglojumus, kas paredz, ka darbinieku ēdināšanas un ārstniecības izdevumi līdz 480 EUR gadā vienam darbiniekam, kas netiek aplikti ar nodokli.  


Publicitātes foto

Vairāk ar aptaujas “TOP darba devējs 2023” rezultātiem iespējams iepazīties interneta vietnē www.topdarbadevejs.lv, kur publicēts gan labāko darba devēju TOP 50 saraksts pēc top-of-mind principa jeb darba devējs, kas pirmais nāk prātā kā iekārojamākā darbavieta, gan arī TOP 10 darba devēji biznesa sektoros un reģionos.

Dalīties:

Vairāk

Kā kvalitatīvi parūpēties par savu komandu, jeb 5 tendences darbinieku labbūtībā Lasīt vairāk

Kā kvalitatīvi parūpēties par savu komandu, jeb 5 tendences darbinieku labbūtībā

Katrs piektais darbinieks Latvijā būtu gatavs aiziet no esošā darba dēļ labākiem bonusiem. Kā piedāvāt labbūtības programmu, kas apmierina darbinieku vajadzības un motivē? Šajā rakstā esam apkopojuši 5 tendences darbinieku labbūtības jomā, kas var palīdzēt uzņēmumiem rast atbildes uz šiem jautājumiem.

Palīdz ērtāk izmantot nodokļu atvieglojumus Lasīt vairāk

Palīdz ērtāk izmantot nodokļu atvieglojumus

Uzņēmumu darbinieku maksājumu karti “Bonusu karte”, kas ļauj izmantot likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” paredzētos nodokļu atvieglojumus par ēdināšanu un ārstniecības pakalpojumiem, izmanto jau teju 10 tūkstoši dažādu uzņēmumu darbinieku.