Jaunumi

Bonusu karte ar lieliskiem rezultātiem startē “Latvia Fintech Forum 2023” konkursā “Fintech Factor”

‹ uz sarakstu

Otrdien, 10. oktobrī, norisinājās “Latvia Fintech Forum 2023”, kas pulcēja vairāk nekā 200 finanšu sektora pārstāvjus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Skandināvijas. “Latvia FinTech Forum 2023” rīko Latvijas Banka sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru ar mērķi sekmēt finanšu tehnoloģiju nozares sadarbību, inovācijas Latvijas finanšu sektorā un finanšu tehnoloģiju uzņēmumu izaugsmi.

“Latvia FinTech Forum 2023” finanšu tehnoloģiju uzņēmumu konkursā “Fintech Factor” laurus plūca Igaunijas uzņēmums “PrimeX” un SIA “Bonusukarte.lv” ar FinTech instrumentu Bonusu karti. Tika atzinīgi novērtētas Bonusu kartes iespējas. Proti - Bonusu karte ir tehniski filtrēta, personalizēta maksājumu karte, kas paredzēta ēdināšanas un ārstniecības izdevumu apmaksai gan Latvijā, gan citviet pasaulē. Darba devējiem šī karte ļauj izmantot likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” paredzētos nodokļu atvieglojumus, kas nosaka, ka darbinieku ēdināšanas un ārstniecības izdevumi līdz 480 eiro gadā netiek aplikti ar nodokli.

SIA “Bonusukarte.lv” saņēma balvas no SIA “KPMG Baltics”, ZAB “Rusanovs&Partneri” un “The Connector” un skatītāju simpātiju balvu.

Artūrs Piliksers, idejas autors un SIA “Bonusukarte.lv” līdzīpašnieks, mudina: "Aicinu darba devējus novērtēt savus darbiniekus! Kā mēs visi zinām, uzņēmuma veiksmes stāsta formula ir ļoti vienkārša. Jo apmierinātāks un produktīvāks būs darbinieks, jo veiksmīgāk uzņēmums spēs attīstīties un izvērst savu produktus un pakalpojumus Latvijas un starptautiskajos tirgos.”

 

Darba devēj, izmanto iespēju – labums Tev un liels ieguvums darbiniekiem! Apmaksātas pusdienas un veselības aprūpes pakalpojumi ir vieni no visbiežāk novērtētiem motivācijas instrumentiem Latvijas un Eiropas mērogā.

Bonusu karte – ar rūpēm par laimīgu un produktīvu darbinieku!

Dalīties:

Vairāk

Kā kvalitatīvi parūpēties par savu komandu, jeb 5 tendences darbinieku labbūtībā Lasīt vairāk

Kā kvalitatīvi parūpēties par savu komandu, jeb 5 tendences darbinieku labbūtībā

Katrs piektais darbinieks Latvijā būtu gatavs aiziet no esošā darba dēļ labākiem bonusiem. Kā piedāvāt labbūtības programmu, kas apmierina darbinieku vajadzības un motivē? Šajā rakstā esam apkopojuši 5 tendences darbinieku labbūtības jomā, kas var palīdzēt uzņēmumiem rast atbildes uz šiem jautājumiem.

Palīdz ērtāk izmantot nodokļu atvieglojumus Lasīt vairāk

Palīdz ērtāk izmantot nodokļu atvieglojumus

Uzņēmumu darbinieku maksājumu karti “Bonusu karte”, kas ļauj izmantot likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” paredzētos nodokļu atvieglojumus par ēdināšanu un ārstniecības pakalpojumiem, izmanto jau teju 10 tūkstoši dažādu uzņēmumu darbinieku.