Jaunumi

Bonusu karte ar lieliskiem rezultātiem startē “Latvia Fintech Forum 2023” konkursā “Fintech Factor”

‹ uz sarakstu

Otrdien, 10. oktobrī, norisinājās “Latvia Fintech Forum 2023”, kas pulcēja vairāk nekā 200 finanšu sektora pārstāvjus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Skandināvijas. “Latvia FinTech Forum 2023” rīko Latvijas Banka sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru ar mērķi sekmēt finanšu tehnoloģiju nozares sadarbību, inovācijas Latvijas finanšu sektorā un finanšu tehnoloģiju uzņēmumu izaugsmi.

“Latvia FinTech Forum 2023” finanšu tehnoloģiju uzņēmumu konkursā “Fintech Factor” laurus plūca Igaunijas uzņēmums “PrimeX” un SIA “Bonusukarte.lv” ar FinTech instrumentu Bonusu karti. Tika atzinīgi novērtētas Bonusu kartes iespējas. Proti - Bonusu karte ir tehniski filtrēta, personalizēta maksājumu karte, kas paredzēta ēdināšanas un ārstniecības izdevumu apmaksai gan Latvijā, gan citviet pasaulē. Darba devējiem šī karte ļauj izmantot likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” paredzētos nodokļu atvieglojumus, kas nosaka, ka darbinieku ēdināšanas un ārstniecības izdevumi līdz 480 eiro gadā netiek aplikti ar nodokli.

SIA “Bonusukarte.lv” saņēma balvas no SIA “KPMG Baltics”, ZAB “Rusanovs&Partneri” un “The Connector” un skatītāju simpātiju balvu.

Artūrs Piliksers, idejas autors un SIA “Bonusukarte.lv” līdzīpašnieks, mudina: "Aicinu darba devējus novērtēt savus darbiniekus! Kā mēs visi zinām, uzņēmuma veiksmes stāsta formula ir ļoti vienkārša. Jo apmierinātāks un produktīvāks būs darbinieks, jo veiksmīgāk uzņēmums spēs attīstīties un izvērst savu produktus un pakalpojumus Latvijas un starptautiskajos tirgos.”

 

Darba devēj, izmanto iespēju – labums Tev un liels ieguvums darbiniekiem! Apmaksātas pusdienas un veselības aprūpes pakalpojumi ir vieni no visbiežāk novērtētiem motivācijas instrumentiem Latvijas un Eiropas mērogā.

Bonusu karte – ar rūpēm par laimīgu un produktīvu darbinieku!

Dalīties:

Vairāk

Izmaiņas IIN likumā ļauj vēl efektīvāk motivēt personālu Lasīt vairāk

Izmaiņas IIN likumā ļauj vēl efektīvāk motivēt personālu

Šībrīža situācijā, kad darba tirgus strauji mainās un kvalificētu darbinieku pieprasījums pārsniedz piedāvājumu, daudzi uzņēmēji saskaras ar jautājumu, kā atalgot un piesaistīt darbiniekus ilgtermiņā. Kā motivēt un noturēt kvalificētus un lojālus darbiniekus? Vai 2023. gada budžetā palielināt algu vai tomēr ir kāds cits, efektīvāks risinājums?

Ar nodokli neapliekama un personalizēta Ziemassvētku dāvana Lasīt vairāk

Ar nodokli neapliekama un personalizēta Ziemassvētku dāvana

Jau aptuveni 2 000 gadus mēs dzīvojam ar pārliecību, ka Ziemas Saulstāvju laikā esam saņēmuši lielāko dāvanu, kāda vien ir iespējama – Dieva dēls ir dzimis pār mums. Rezultātā, tas ir patīkams "rituāls", ko mēs šajā, Ziemassvētku laikā veicam ik gadu – saņemam un dāvinām dāvanas.